Přestupová bomba! Do Ústí nad Labem přichází záložník Tomáš Kučera z prvoligových Teplic!

25. 8. 2023 | Redakce

Přestupová bomba v Ústí nad Labem! K týmu se připojí další výrazná posila z prvoligových Teplic! Nejnovější akvizicí se stává záložník Tomáš Kučera!

Tomáš Kučera začínal svou ligovou kariéru ve Vysočině Jihlava, později se objevil také v kádru Viktorie Plzeň. V roce 2016 spojil svou fotbalovou budoucnost s nedalekými Teplicemi, kde zůstal až do konce uplynulé sezóny a kde působil také v roli kapitána. Celkem ve FORTUNA:LIZE odehrál 258 zápasů, ve kterých nastřílel 15 branek a na dalších 14 přihrál.

Nejnovější posila ústeckého VIAGEMU je známá pro vysoký počet přihrávek. Podle oficiálního ligového portálu, který tyto statistiky měří od roku 2013, nasbíral Kučera 11 385 přihrávek a za to mu náleží 6. místo mezi všemi hráči v lize. Hráč, který v červenci oslavil své 32. narozeniny se k připojí k týmu a k bývalým spoluhráčům mezi které patřil Jakub Mareš nebo Alois Hyčka.

Tomáš Kučera má ve svém životopisu zapsané také tři starty v Evropské lize.

"Jsme velice rádi, že jsme získali do týmu Tomáše Kučeru. Bude to pro nás velká posila do záložní řady a další hráč, který bude našim mladým hráčům moci předat své bohaté ligové zkušenosti," řekl k transferu sportovní manažer Vasil Knor.

Střelecké trápení pokračuje, Ústí si z Přepeří odvezlo bezbrankovou remízu

5. 5. 2024

Po prohře s Velvary vyzve Ústí poslední Přepeře

3. 5. 2024