Stále neporaženi. S Karlovými Vary jsme si poradili 3:1

3. 2. 2024 | Redakce

Poslední domácí přípravné utkání máme za sebou. S Karlovými Vary jsme si poradili 3:1.

Vydařený 1. poločas, který dal ráz celému utkání, které jsme vyhráli 2:0 po gólech Černého a Červenky. Druhý jmenovaný si připsal premiérový gól v ústeckém dresu, kdy se prosadil ve vápně a střelou na zadní tyč zvyšoval na 2:0. Trenér Daniel Sochor ve 2. půli vyměnil 7 hráčů. Celé utkání odehráli pouze brankář Četverik, obránce Hyčka, záložník Čičovský a útočník Černý.

Ve druhé půli se za domácí prosadil pouze Čičovský, který byl v útočných snahách ve 2. poločase nejaktivnější. Za hosty v závěru zápasu snížil na 3:1 Horník. Další přípravné utkání čeká hráče FK Viagem Ústí nad Labem na půdě FK Viktoria Žižkov, a to 10. 2. 2024 v Praze.

FK Viagem Ústí nad Labem - FC Slavia Karlovy Vary 3:1 (2:0)
Branky: Černý, Červenka a Čičovský - Horník