,,Vedení se nám hráčům snaží dodávat servis, jaký je běžný v profesionálním fotbale,˝ hodnotí Matyáš Buneš

9. 2. 2024 | Redakce

Rozhovor s Matyášem Bunešem, který se k nám připojil během zimní přípravy. Jaké jsou jeho dojmy a mnohem více v našem rozhovoru.

Jaké faktory tě přivedly k rozhodnutí připojit se k fotbalovému klubu FK Viagem Ústí nad Labem v průběhu zimní přípravy?
Po představení klubové vize od pana Zoubeleho a zkušenosti s trenérem Sochorem jsem byl rozhodnut poměrně rychle. Věřím, že je to pro mě krok vpřed.

Jaké jsou tvé první dojmy z klubu a týmu od té doby, co jsi se k nám připojil?
Zatím jenom pozitivní. Trenéři společně s vedením nám hráčům snaží dodávat servis, jaký je běžný v profesionálním fotbale. Ať už je to v podobě regenerace, přípravy na trénink a dalších věcí. Na nás už zbývá jenom trénovat a pečovat o sebe.

Jaký je tvůj hlavní cíl nebo očekávání, co se týká tvého přínosu pro tým v nadcházející části sezony?
Očekávání mám asi taková, že budu moci pomoci týmu svými výkony a že mi bude držet zdraví, což je pro mě asi to nejdůležitější a od toho se pak odvíjí ty další věci.

Jaké jsou tvé silné stránky na hřišti a jaké dovednosti bys chtěl dále rozvíjet během svého působení v FK Viagem?
Mezi mé silné stránky si myslím, že patří práce s balonem, klid na balonu a asi i nějaká kreativita.

Máš nějaké oblíbené fotbalové vzory nebo hráče, kteří tě inspirují?
Rád se koukám na hráče jako Frenkie de Jong, James Maddison a Kevin De Bruyne.

Jak se těšíš na naše fanoušky?
Těším se moc a doufám, že nás budou chodit podporovat v co největším počtu. My se na oplátku budeme snažit, aby z nás měli radost a aby je to bavilo.

Jaké jsou tvé očekávání ohledně zimní přípravy a přípravy na nadcházející část sezony?
Věřím, že se co nejlépe připravíme na jarní část sezony a budeme z toho těžit celé jaro, které určitě nebude lehké.

Můžeš sdílet nějaké zajímavé momenty nebo zážitky z prvních tréninků a setkání s týmem?
Zatím asi nic speciálního není, ale jsou tu skvělí kluci, takže věřím, že budeme držet pospolu a nějaké ty zážitky určitě přijdou.

Co bys vzkázal fanouškům FK Viagem, kteří se těší na tvůj příspěvek na hřišti?
Že se na ně těším ať už teďka v přípravných zápasech, ale hlavně v sezóně. Určitě je budeme potřebovat. Máme zajímavý rozpis, kdy hrajeme 7 zápasů doma za sebou, a jejich podpora pro nás bude důležitá.

Znal jsi někoho z kabiny ještě před tvým příchodem?
Znal jsem se s Davidem Březinou ze Žižkova a teď přišel i Bagy, kterého znám už od mládeže z Bohemky.

Ústí vyzve nováčka soutěže z Chomutova

25. 7. 2024

Ústí porazilo Domažlice 3:0, všechny branky vstřelilo v závěru

23. 7. 2024