Varnsdorf otočil utkání a přichystal nám první prohru v zimní přípravě

10. 2. 2024 | Redakce

První venkovní utkání zimní přípravy jsme měli odehrát se Žižkovem, nicméně na poslední chvíli bylo utkání odloženo. Nakonec jsme. se velmi rychle domluvili s FK Varnsdorf.

Úvod patřil domácímu Varnsdorfu, kdy v 7. minutě otevřel skóre Samko. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a Daniel Richter srovnal stav zápasu. Poté jsme se dostali do vedení, kdy Dao vstřelil ve 22. minutě gól na 1:2 z pohledu domácího Varnsdorfu. Těsně před koncem poločasu nejprve srovnal Solomon, poté se brankou do šatny prezentoval Marek Červenka.

Do druhého poločasu jsme tak šli s jednobrankovým náskokem, o který jsme ale velmi rychle přišli. Nejprve se prosadil Adelake, poté Kuba Mareš trefil tyč. Od té chvíle se prosadili už pouze domácí a stanovili tak konečný stav na 6:3 pro Varnsdorf.

V pátek je naplánována odveta od 11 hodin v Modré u Libouchce.

FK Varnsdorf - FK Viagem Ústí nad Labem 6:3
Branky: 7’ Samko, 41’ Solomon, 49’ Adelake, 56’ Stránský, 62’ Podzimek, 71’ Simon - 17' Richter, 22' Dao, 43' Červenka