V pátek v Modré vyzveme na odvetu Varnsdorf

14. 2. 2024 | Redakce

Netradičně v pátek přivítáme Varnsdorf v Modré u Libouchce. Zápas začíná v 11 hodin.

Minulý týden jsme odehráli utkání ve Varnsdorfu, kdy jsme nedokázali přetavit úvodní vyhraný poločas v celkovou výhru a Varnsdorf nás ve druhém poločase gólově úplně přehrál. Připsal nám tak první prohru v rámci zimní přípravy. Čas na odvetu nastal poměrně brzy. Tento pátek od 11 hodin v Modré se odehraje "odveta" s Varnsdorfem.

Utkání se netradičně odehraje v Modré u Libouchce, a důvod? Příprava na přírodní trávě, která je pro nás velmi důležitá, což okomentoval Lukáš Zoubele, sportovní manažer klubu: " Prvních 7 zápasů jarní části soutěže odehrajeme v domácím prostředí a tak děláme maximum, aby naše hřiště bylo v co nejlepším stavu. A i proto se utkání neodehraje na našem stadionu, ale v areálu Modré, kde jsou i v tomto období výborné podmínky, a tento areál budeme částečně využívat i v tréninkovém procesu. V odvetném zápase s Varnsdorfem bychom chtěli navázat na první poločas, se kterým jsme byli spokojeni jak herně, s organizací hry, tak výsledkově. Věřím, že jsme se poučili z prvního zápasu a tentokrát zvládneme odehrát kvalitně celých 90 minut."

Zápas se odehraje v pátek 16. února v Modré u Libouchce od 11 hodin.

Ústí si poradilo s Arsenalem 3:1, na Velvary ztrácí osm bodů

14. 4. 2024

Ústí pokračuje ve vítězné šňůře, výhru nad Brozany vystřelil z penalty Černý

7. 4. 2024

Třetí výhra v řadě! Chlumec n. Cidlinou porážíme 4:2!

29. 3. 2024

Arsenal Česká Lípa