Třetí výhra v řadě! Chlumec n. Cidlinou porážíme 4:2!

29. 3. 2024 | Redakce

Další povedený výkon znamená 3 body do tabulky! Tentokrát to odnesl Chlumec nad Cidlinou!

Téměř 1200 fanoušků bylo svědky atraktivního utkání, ve kterém se na Městském stadionu v Ústí nad Labem odehrálo 20. kolo ČFL skupiny B mezi domácím FK Viagem Ústí nad Labem a FC Chlumcem nad Cidlinou. Tabulka napovídala, že se bude jednat o vyrovnané utkání. To potvrzoval i 1. poločas, kdy nejprve otevřel skóre Červenka a dlouho to vypadalo, že si FK Viagem tento výsledek udrží i do přestávky. To odmítl hostující kapitán Bastin, který určil poločasový výsledek na 1:1.

Druhý poločas opět patřil herní převaze Viagemu, kterou korunoval opět střelec Červenka. Ústečtí nadále tlačili Chlumec, který hrozil hlavně z brejkových situací. Uklidnění na domácí kopačky přidal v 78. minutě Černý. Chlumci již nezbylo nic jiného než otevřít hru a riskovat, což potrestal brankou v 82. minutě Bouguetouta. Šťastnou ruku při střídání měl hostující trenér, který poslal na hřiště Veselku místo zraněného Staňka, který hned z následné standardní situace hlavou už jen korigoval stav utkání na konečných 4:2!

Ohlasy po utkání:

Marek Červenka: „Vyrovnané utkání, ale myslím si, že jsme byli celkově lepší. Zasloužili jsme si vyhrát. Pro nás povinné tři body a jedeme dál!“

FK Viagem Ústí nad Labem - FC Chlumec nad Cidlinou 4:2 (1:1)

Góly: 12. Červenka M., 54. Červenka M., 78. Černý D., 82. Bouguetouta A. - 40. Bastin T., 89. Veselka P.