Zápas sezony je tady! Ústí přivítá první Velvary

25. 4. 2024 | Redakce

Do konce sezony zbývá sedm zápasů a Ústí ztrácí šest bodů na první místo. To zda budou o postupovou příčku bojovat i v následujících kolech se rozhodne v sobotu. Na ústecký Městský stadion dorazí první Velvary, ty letos prohrály pouze jednou. Stane se Ústí druhým katem tohoto celku?

V prvním vzájemném utkání sezony se z domácí výhry radovaly Velvary. Do vedení se dostaly už v 11. minutě díky brance Šustra. V druhém poločase se opět po 11 minutách prosadili domácí, tentokrát rozvlnil síť Kott.

Velvary

Velvary jsou momentálně největším adeptem na postup. Sedm kol před koncem mají šest bodů náskok. V posledním kole ztratily dva body za remízu se třetími Zápy, ty právě jako jediný dokázaly Velvary letos porazit. Venku to ale pro tento tým není tak dominantní, s bilancí 6-4-1 jsou na tom hůře než Ústí doma. Není překvapivé, že jsou Velvary nejlépe střílející tým se 48 brankami, zároveň mají suverénně nejlepší obranu se 17 obdrženými brankami ve 23 zápasech. Nejvíc branek zaznamenal Ondřej Žežulka s 11 zásahy.

FK Viagem Ústí nad Labem

Ústí se drží na vítězné vlně, po sérii pěti domácích výher vyhrálo na půdě Teplic a prodloužilo tak šňůru bez porážky na devět utkání v řadě. Na domácí půdě Viagem ještě neztratil všechny body, s bilancí 8-3-0 získalo doma 27 bodů. Co se týče skóre, tak je Ústí o něco horší než Velvary, vstřelilo 43 gólů a obdrželo 28 branek. Nejproduktivnějším hráčem týmu je David Černý s 12 zásahy, následuje ho Ismael Dao s 11 brankami.

Zápas se odehraje v sobotu od 17 hodin na ústeckém stadionu.

Ústí sezonu zakončilo prohrou, z Mostu si odvezlo prohru 1:2

9. 6. 2024

Poslední zápas sezony je za dveřmi, Ústí vyjede na Baník

6. 6. 2024

Červenka sestřelil Živanice hattrickem

4. 6. 2024
Zápasy A-Týmu
ČFL 23/24, 30. kolo 18:00
MOST
logo logo

FK Baník Most Souš

FK VIAGEM Ústí nad Labem