Po prohře s Velvary vyzve Ústí poslední Přepeře

3. 5. 2024 | Redakce

Ústí v posledním kole prohrálo s prvními Velvary a možnost postupu se tak stala pouze teoretickou, když se bodový rozdíl navýšil na devět bodů. V sobotu si hráči mohou zlepšit náladu po prohře s Velvary, protože odcestují na trávník posledních Přepeří, které v říjnu přehráli 2:0.

Domácí duel vyhrál Viagem jednoznačně. Poslední tým tabulky prohrál v Ústí 2:0. Už ve třetí minutě otevřel brankový účet Dao, ten si ve druhém poločase připsal i druhý gól. Přepeře se k ničemu nedostaly a domů odjely bez bodů.

Přepeře

Přepeře jsou na samotném dnu tabulky, z 24 zápasů si tým připsal pouze 17 bodů. Záchrana soutěže je však stále reálná, protože na předposlední Teplice B ztrácí pouze dva body. Přepeře obdržely nejvíce branek (48) v lize a vstřelily druhý nejmenší počet branek (27). Ze 17 bodů získaly 14 bodů na domácí půdě. Dokázaly zde porazit Chlumec, Teplice, Pardubice nebo Kolín. V posledním kole dostaly bůra od druhých Záp. Nejvíce vstřelených branek zaznamenal Nikolas Daníček.

FK Viagem Ústí nad Labem

Ústí si konec sezony zkomplikovalo a svůj sen o postupu v zápase s Velvary ztratilo, přitom v zápase nebylo horším týmem. Předtím táhl Viagem šňůru šesti výher v řadě. V tabulce se kvůli prohře propadl na třetí místo za Zápy. Ústí má skóre 43-29, ve vstřelených brankách je třetí, v obdržených čtvrtý. Venku není Ústí úplně přesvědčivé, má bilanci 6-1-5, i proto nesmí zápas na půdě posledního týmu podcenit. Nejproduktivnějším hráčem týmu zůstává David Černý s 12 úspěšnými zásahy.

Zápas začíná v sobotu od 10:30 v Přepeřích