Daniel Sochor byl po neuspokojivých výsledcích odvolán

15. 5. 2024 | Redakce

Nemasité neslané výkony z poslední doby se staly osudnými trenérovi Danielovi Sochorovi.

Ústečtí fotbalisté stáhli bodovou ztrátu na první Velvary na 6 bodů a bylo před zápasem roku na domácím hřišti právě proti Velvarům. Utkání domácím výsledkově nevyšlo a od té doby nevstřelili gól. Remíza s posledními Přepeři a v posledním domácím utkání vysoká prohra 0:3 se Zápy zlomila vaz hlavnímu trenérovi Danielovi Sochorovi.

Danielovi Sochorovi se sluší poděkovat za tu dobu, co u nás byl, nicméně jsme nebyli spokojeni s výsledky v poslední době. Nyní se již chceme soustředit na příští sezonu a v ní bychom chtěli mít jiné trenérské složení. Nebylo tedy na co čekat a s panem Sochorem jsme se po vzájemné dohodě domluvili na ukončení spolupráce,“ okomentoval situaci viceprezident klubu Patrik Jasenský.

Ústí sezonu zakončilo prohrou, z Mostu si odvezlo prohru 1:2

9. 6. 2024