Viagem čeká další domácí utkání, tentokrát vyzve šestý Kolín

16. 5. 2024 | Redakce

Ústí třemi ztrátami bodů v řadě přišlo o naději na postup, a tak je čeká dohrávka sezony bez motivace. Co by chtěli ústečtí hráči zlomit je jejich koncovka, už tři zápasy nedokázalo Ústí vstřelit branku. I přes mdlé výkony je Ústí stále třetí a do zápasu vstupuje jako favorit.

Právě v Kolíně přišla jedna ze ztrát, které stály Ústí důležité body. V utkání Ústí ztrácelo od 23. minuty, a i když v 38. minutě srovnal Mareš, tak Kolín odskočil o dvě branky a tím rozhodl ve svůj prospěch.

Kolín

Kolín se nachází na šestém místě tabulky se 36 body. Výsledky z posledních kol má jak na houpačce, prohra střídá výhru, dle této statistiky, by měla přijít prohra kolínského celku, protože v posledním kole porazil 5:0 rezervu Liberce. Skóre má Kolín pěkně zaokrouhlené, obdrželo 40 branek a stejný počet také vstřelilo, v ofenzivě jsou pátí nejlepší. Venku Kolín hodně zaostává, z 13 duelů vyhrál pouze jednou jedinkrát, jinak šestkrát bral bod a šestkrát odjížděl poražen. Nejproduktivnějším střelcem je Dominik Veselý s 11 góly.

FK Viagem Ústí nad Labem

Ústí ztratilo veškeré štěstí při zakončení a již 270 minut čeká na gól. Vše odstartovala domácí prohra s Velvary, následně přišla remíza s posledním celkem v lize a další domácí prohra se Zápami. I přesto je Ústí stále třetí se 47 body. Branek vstřelilo 43 a obdrželo 32. Doma je Ústí stále na úctyhodné bilanci 8-3-2. Nejproduktivnějším hráčem týmu zůstává David Černý se 12 zásahy.

Zápas začíná v pátek od 18:00 na Městském stadionu.


Ústí sezonu zakončilo prohrou, z Mostu si odvezlo prohru 1:2

9. 6. 2024

Poslední zápas sezony je za dveřmi, Ústí vyjede na Baník

6. 6. 2024

Červenka sestřelil Živanice hattrickem

4. 6. 2024
Zápasy A-Týmu
ČFL 23/24, 30. kolo 18:00
MOST
logo logo

FK Baník Most Souš

FK VIAGEM Ústí nad Labem