V neděli nastoupí Ústí proti rezervě Pardubic

24. 5. 2024 | Redakce

Do konce ročníku zbývají poslední tři kola, ústeckým stále náleží třetí místo v tabulce. Pokud v neděli dokáže Viagem vyhrát, tak si třetí místo v tabulce pojistí. Rezerva Pardubic se nachází na osmém místě a získala o 15 bodů méně.

V prvním vzájemném utkání jsme byli svědky gólové přestřelky. V říjnovém utkání na domácí půdě obracelo Ústí brankový deficit z 15. minuty. Do druhého poločasu vstupovaly týmy za srovnaného stavu 2:2. Ve druhém poločase se dvakrát prosadil Dao a Pardubice vstřelily pouze jednu branku.

Pardubice B

Pardubice okupují osmou pozici v tabulce skupiny B. Získaly 35 bodů za 9 výher, 8 remíz a 10 porážek. Z posledních pěti zápasů získaly devět bodů. Na domácí půdě nejsou Pardubice nějak oslnivé. Z 13 zápasů si připsaly 16 bodů. Soupeř má záporné skóre s diferenciálem -12. V posledním kole prohrály 0:6 proti druhým Zápám. Nejlepší střelec týmu je Filip Brdička s devíti brankami.

FK Viagem Ústí nad Labem

Ústí už postoupit nemůže, ale chce dokončit sezonu se ctí a vybojovat co nejvíce bodů. Po třech nepřesvědčivých výkonech přišla vysoká výhra nad Kolínem. Na venkovních hřištích to Viagemu příliš neklape, je to i jeden z důvodů, proč Ústí vypadlo z bojů s Velvary a Zápy. Za 13 venkovních zápasů si připsalo 20 bodů za 6 výher a dvě remízy. Ve skóre je Viagem v plusu o 14 branek. Nejlepšími střelci jsou David Černý a Ismael Dao s 12 góly.

Zápas se odehraje v neděli od 10:15