Ústí zvítězilo v Brozanech 1:0!

8. 9. 2023 | Redakce

V rámci 6. kola jeli fotbalisté Ústí nad Labem pošesté v řadě ven, tentokrát zavítali na hřiště 4. týmu tabulky - SK Sokol Brozany.

ČFL 23/24, 6. kolo, 8. 9. 2023, 17:00 hod.

SK Sokol Brozany

FK VIAGEM Ústí nad Labem

0:1 (0:1)
Branka: 10. D. Černý. ŽK: 69. Zárybnický, 88. Soungole, 90+3. Ugwu – 59. Sokoli (trenér), 72. Hudec.
SK Sokol Brozany:

Kouba – Soungole, Zárybnický, Schettl, Krátký (C), Chukwuma (65. Šup), Bubeníček, Strada, Bechyně, Novotný (76. Tichý), Jindráček (76. Ugwu).

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

Němec – Hudec, Čítek (C), Chodora, Zoubele (61. Ismael), D. Černý (83. Tarasenko), Trenda, Hyčka, Bankole, Čičovský, Spychka.

Náhradníci: Četverik – Uličný, Kubín, Tomšík, Benda

Ústečtí vstoupili do utkání aktivně a v 10. minutě se dostali do vedení. David Černý si obhodil dva protihráče a svou krásnou akci zakončil gólem - 0:1.

V 52. minutě se do velké šance dostal domácí Schettl, ale trefil jen břevno. O minutu později vyvrcholil tlak domácích faulem ve vápně a penaltou. Tu ale Stradovi skvěle zneškodnil David Němec.

V 59. minutě byl ve velké šanci znovu Schettl, ale svou příležitost spálil. V 77. minutě to domácí opět nebezpečně zkoušeli, ale trefili jen tyč.

Ústí dokázalo v Brozanech udržet čisté konto a veze domů 3 body za vítězství 1:0.