Z Kolína odvážíme prohru 3:2.

22. 10. 2023 | Redakce

Ve 12. kole zavítali ústečtí fotbalisté opět k venkovnímu utkání, konkrétně na půdu 8. celku soutěže SK SPARTA KOLÍN.

ČFL 23/24, 12. kolo, 21. 10. 2023, 10:30 hod.

SK Sparta Kolín:

Přibyl (B) - Čapek, Hakl, Neuberg (Milec), Snížek (Jaroš), Vondráček (C)(Sodoma), Soběslav, Soukup, Štancl, Trýzna, Veselý

Náhradníci: Babeshko, Breda, Drobnyi, Tůma (B)

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

Němec (B) - Bankole, Černý, Čičovský (Kubín), Čítek, Ismael, Hyčka (Benda), Kučera, Mareš (C), Spychka

Náhradníci: Četverik (B), Kolařík, Stružinský, Trenda, Uličný

Úvod utkání byl velmi opatrný z obou stran.

Do první velké šance se dostal hostující Ismael, ale brankář dobrou střelu chytil. Z další šance hostů opět zahrozil Ismael, ale jeho střelu zablokovala domácí obrana. Ve 23. minutě a z první šance domácích po odraženém míči otevřel skóre Dominik Veselý.

Ústečtí fotbalisté měli dále herní převahu, která vyústila ve 38. minutě brankou na 1:1 z kopačky Jakuba Mareše. Ve zbytku poločasu se hrálo vyrovnané utkání. V nastavení z ojedinělého útoku získali domácí roh, ze kterého udeřil hlavou domácí Neuberg a šlo se do kabin za poločasového stavu 2:1 pro domácí Kolín.

Ve 2. poločase se ústečtí snažili o aktivní hru, která však nevedla ke gólu a naopak to byli domácí, kteří zvýšili na 3:1 po brance Snížka. Domácím se poté povedlo rozkouskovat hru a hosté se do vyložené šance dostali až v 85. minutě, kterou proměnil po krásné individuální akci Ismael a snížil na 3:2, což byl i konečný výsledek zápasu.