Z Živanic neodvážíme ani bod.

6. 11. 2023 | Redakce

Ve 14.kole zavítali ústečtí fotbalisté ke svému poslednímu venkovnímu zápasu v roce 2023, a to na půdu Živanic.

ČFL 23/24, 14. kolo, 4. 11. 2023, 14:00 hod.
Živanice

TJ Sokol Živanice

FK VIAGEM Ústí nad Labem

3:1 (2:1)

Branky: 30' Kopecký, 39' Holec, 81' Pánek - 22' Černý (P)

ŽK: 50' Nikodém, 87' Langr - 35' Čičovský, 76' Černý, 81' Kučera

TJ Sokol Živanice:

Zima (B) - Buriánek, Holec (Pánek D.), Kopecký (Pánek F.), Langr, Nikodém, Polák (Chocholatý), Spěvák, Svoboda, Vobejda, Zvěřina (Staněk)

Náhradníci: Čermák (B), Pilný

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

Němec (B) - Bankole, Černý, Čičovský (Spica), Ismael (Kalenyuk), Hudec, Kučera, Mareš (C), Spychka, Uličný (Tarasenko)

Náhradníci: Četverik (B), Kolařík, Kubín, Trenda

Do první půle vstoupily aktivněji domácí Živanice, ale své šance neproměnily.

Naopak z ojedinělé šance, po centru Čičovského zahrál domácí hráč ve vápně rukou a David Černý nařízenou penaltu proměnil. Ústí šlo tak ve 22. minutě do vedení 0:1. Živanice dále svůj tlak vystupňovaly, což vedlo k vyrovnání na 1:1, po krásné brance z přímého kopu.

I ve zbytku prvního poločasu dominovaly Živanice a přidaly druhý gól na 2:1. Po prvním poločase se tak šlo do kabin za stavu 2:1 pro Živanice.

Ve 2. poločase si ústečtí nedokázaly vytvořit žádnou šanci a nadále pokračovala velká převaha Živanic, která vedla ke 3 brance domácích a zápas tak skončil 3:1 pro Živanice.