Ústí remizovalo s Mostem 0:0.

10. 11. 2023 | Redakce

V posledním podzimním kole Ústí po vyrovnaném utkání s Mostem doma remizuje 0:0.

ČFL 23/24, 15. kolo, 10. 11. 2023, 18:00 hod.

FK VIAGEM Ústí nad Labem

FK Baník Most Souš

0:0

ŽK:33' Bankole, 42' Hyčka, 51' Čítek, 70' Kučera, 73' Mareš, 79' Černý - 39' Jacobovici, 79' Novák

Diváci: 594
FK VIAGEM Ústí nad Labem:

Němec (B) - Bankole, Černý, Čičovský, Čítek, Ismael (Tarasenko), Hudec, Hyčka, Kučera, Mareš, Spychka

Náhradnici: Četverik (B), Chodora, Kolařík, Stružinský, Trenda, Uličný

FK Baník Most Souš:

Lichtenberg (B) - Cibulka, Glaser (Krukowski), Jacobovici, Kubeš (Štefko), Novák, Novický (Rjaska), Novotný (Radba), Pátek, Petržílka, Vobecký

Náhradníci: Patka (B), Hlaváček, Skurovec

První poločas byl od obou stran opatrný. V 5 minutě měl Mareš velkou šanci, kdy ho zblokoval hostující obránce.

V druhé polovině první poločasu si vytvořil lehký tlak tým hostů. Gól z toho ovšem nepadl.

Druhý poločas začalo lépe domácí Ústí, kdy se do velké šance v 60 minutě dostal Ismael. Poté se hra vyrovnala a byla velmi opatrná až do 80 minuty, kdy si Ústí začalo tvořit velký tlak.

V 85 minutě vykopl hostující hráč míč z brankové čáry. Hned 5 minut na to byla podobná situace u brány domácích, kdy se rozeznělo břevno po střele útočníka Mostu.

I po vypjatém konci nakonec gól nepadl a utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Ústí potřetí v řadě neskórovalo, na domácím hřišti podlehlo Zápám 0:3